Na zahradě penzionu „Pod ořechem“ je pro Vás připraveno ohniště s posezením, kde si můžete na klacku opéct špekáčky, urožnit nějakou tu pečínku, nebo třeba připravit „Moňovu alobalovou specialitu“ dle receptu hospodáře Martina…
 
 

  

Pro děti neustále zdokonalujeme dětský hrací koutek s pohádkovou chaloupkou, pískovištěm, houpačkou a za letních dnů nafukovacím bazénkem. K dispozici je též nově zbudované moderní dětské hřiště s kluzačkou a průlezkami v areálu nedaleké obecní školy (cca 5 minut pěšky). 

  

Pro dospělejší lze trávník před penzionem snadno přeměnit na plácek s brankami pro minifotbálek, či sítí pro badminton, volejbal a soft tenis, právě zde instalujeme ruské kuželky a v nejbližší době plánujeme zakoupit ping-pongový stůl. Stejně tak dobře se můžete pobavit u petangue, frisbee, anebo při in-lineovém bruslení na okolních polňačkách s kvalitním asfaltovým povrchem v délce několika km, hrazených z finančních zdrojů EU!!!

  

Pro případ dlouhých deštivých dnů Vám zdarma zapůjčíme různé stolní společenské hry, hrací karty, elektronické šipky, kulečník, stolní fotbal, popřípadě nějakou tu knihu… Televizor s úhlopříčkou 82 cm se satelitními programy je nedílnou součástí společenské místnosti (kdo by se však o dovolené díval na televizi, že?!?).

Sportovní vyžití v širokém okolí

  


Kromě slastného nekonečného lenošení a nicnedělání, Vás samotná poloha našeho penzionu s jeho různorodým okolím, můžou inspirovat k pestré škále sportovních aktivit a zábavy:
– Tenis
Plavání v okolních zatopených lomech, Otmuchovském a Nisském jezeře v Polsku s písečnými plážemi, venkovních koupalištích v Javorníku, Velké Kraši a Jeseníku, nebo na krytých bazénech v Javorníku, České Vsi a Jeseníku-lázních.

  
 
  

Windsurfing na Nisském a Otmuchovském jezeře v Polsku

  

Pěší turistika na turisticky značených trasách, nebo jen tak cestou necestou

  

- Houbaření

  

Cykloturistika a biking po značených cyklotrasách i mimo ně

     

Jízda na koniindividuálním programem

  

– Sportovní rybaření (povolenku předem zajistíme)

  

Lyžování a běžky, sáňkování, bobování 

  
 
  

– In-line bruslení, v zimě venkovní kluziště 

  

– Paragliding – v těsné blízkosti penzionu se nachází ideální kopec pro začátečníky

  

Bowling a squash v Jeseníku (další odkaz zde

  

– Horské minikáry na Ramzové

  

- atd.

Půjčovna horských kol
Nabízíme Vám možnost zapůjčení prozatím 2 ks horských kol


Cykloturistika je v našem regionu jedním z nejoblí-benějších způsobů aktivního odpočinku našich hostů. Hned v těsné blízkosti našeho penzionku se lze napojit na poměrně rozsáhlou síť cyklotras (další odkaz zde), které svou různorodostí splní požadavky široké skupiny jejich uživatelů - od nenáročných rovinatých úseků pro rodinky s dětmi , až po divoké horské trasy pro adrenalinové bikery.

Nabízíme Vám možnost zapůjčení prozatím 2 ks horských kol, včetně 1 ks dětského vozíku. Do ceníku možno nahlédnout zde.

Zpět na úvod
 

 

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky. Chcete-li si u nás rezervovat apartmán, vyplňte prosím náš objednávkový formulář, nebo nám zavolejte. Kontakt zde.

Při délce pobytu 4 a více nocí poskytujeme slevu 5% z ceny za ubytování!!!
Další info o cenách zde.